Про проект

Команда телеканалу 1+1 щодня створює вражаючий, яскравий і ефектний контент. Наша мета – принести свято в кожну оселю і подарувати кожному приємні емоції. А глядачі 1+1 є для нас головним і найважливішим критиком. Адже без вас – не було б і нас.

Саме тому, в 2018 році сайт 1plus1.ua започатковує власну премію «Золотий лайк».

Головна мета премії – відзначити проекти та особистостей, які найбільше вразили вас, наші любі глядачі.

Який проект став улюбленим? Який серіал ви переглянули від першої до останньої серії? Хто з ведучих полюбився вам найбільше? Відповіді на всі ці питання – дуже важливі для нас. Адже всі проекти, над якими працює велика команда 1+1, створюються саме для вас!

Ми ретельно проаналізували всі проекти та кожного номінанта, щоб ви змогли обрати найкращих. Представляємо вашій увазі дванадцять номінацій: Гумористичний проект року, Розважальне шоу року, Реаліті-шоу року, Український серіал року, Актор року, Акторка року, Ведучий року, Ведуча року, Кулінар року, Експерт року, Ікона стилю та Саундтрек року.

Проекти та обличчя каналу, які, завдяки вашій активності, наберуть найбільшу кількість голосів, стануть переможцями у своїх номінаціях. І вже 21 грудня ми оголосимо переможців та відзначимо їх символічними нагородами від глядачів. Ваші фаворити повинні знати, що їх люблять!

Ну і, звісно ж, ми не могли залишити без уваги учасників голосування. Тому підготували сюрпризи і для вас. Усі глядачі, які віддали свій голос за свого фаворита, автоматично стають учасниками розіграшу сувенірів та отримують можливість потрапити на екскурсію до чарівного світу телеканалу 1+1.

Голосуйте за свого фаворита та отримуйте приємні подарунки!*

*Під подарунком мається на увазі екскурсія до студії 1+1. Витрати на транспорт та проживання не відшкодовуються.

Номінації